Artykuły » Internat

Artykuły: Internat

Otrzęsiny ,,Pierwszaków"

22 października w internacie odbyła się uroczystość powitania wychowanków klas pierwszych. „Pierwszaki” by stać się pełnoprawnymi mieszkańcami internatu musieli przebyć ciężką drogę i między innymi: wypić mleko z miseczki, narysować lewą ręką portret wychowawcy, zatańczyć z wychowankiem ze starszej klasy czy zjeść koci przysmak. Wszyscy odważnie udowodnili, że zasługują na to, by wstąpić w zaszczytne mury Internatu i złożyli przysięgę ślubując m.in. sumienność w chodzeniu do szkoły i pomoc innym.

,,Dyniowe ucztowanie"

12 września 2018r. w internacie Zespołu Szkół nr1 grupa dziewcząt i chłopców, pod opieką Pani Joanny Kierszak oraz Adrianny Osmyckiej wykonała dekorację jesienną. Głównym elementem były dynie, które ozdobiły stołówkę szkolną.

Informacje dla uczniów ubiegających się o miejsca w internacie

INFORMACJA DLA MŁODZIEŻY UBIEGAJĄCEJ SIĘ O PRZYJĘCIE DO INTERNATU W ROKU SZKOLNYM 2018/2019.

Podania o przyjęcie do internatu należy składać do 20 sierpnia 2018 roku w sekretariacie Szkoły lub bezpośrednio w internacie.

Na stronie internetowej Szkoły umieszczone są wzory druków do pobrania:

1. Oświadczenie - pobierz
  2. Wniosek o przyjęcie do internatu - pobierz str. 1, pobierz str. 2
  3. Podanie - pobierz

Kwaterowanie młodzieży w  Internacie ZS nr 1 rozpocznie się
2 września 2018 roku (niedziela) od godziny 16.00.

Mieszkańcy Internatu powinni przywieźć ze sobą powleczenie na pościel.

Stołówka Internatu czynna będzie od poniedziałku - 3 września 2018r.

Opłata za zakwaterowanie w roku 2018 wynosi 147,00 zł za miesiąc.

Dzienna stawka za wyżywienie (śniadanie, obiad i kolacja) nie uległa zmianie i wynosi 11,00 zł.

Opłata za wrzesień 2018 r. wynosi: 353,80 zł.

Opłat za wyżywienie i zakwaterowanie należy dokonywać do 10 dnia każdego miesiąca za bieżący miesiąc.

Wpłat można dokonywać w kasie internatu (u intendenta) lub na konto:  69 8230 0007 0005 0627 2000 0003.

Prosimy o terminowe dokonywanie opłat.

Turniej tenisa stołowego

Wiosenny turniej tenisa stołowego, tak wychowankowie internatu przywitali kalendarzową wiosnę. W całym turnieju udział wzięło 12 osób, które rywalizowały ze sobą w parach.

Walentynki w internacie

Walentynki to święto zakochanych, które obchodzone jest na całym świecie 14 lutego. W środę w internacie ZSZ 1 w Płońsku odbyła się „ Walentykowa poczta”. Wychowankowie oraz osoby które zorganizowały walentynki przygotowały kartki z miłym wpisem. Osobom, do których trafiły walentynki, zrobiło się bardzo miło i automatycznie na ich twarzach pojawił się uśmiech.