Mikołajki 2012

W dniu 6 grudnia z okazji Mikołajek i zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia członkowie Samorządu Uczniowskiego udekorowali choinkę w holu głównym szkoły oraz pokój nauczycielski.

Szlachetna Paczka 2012

W dniu 30 listopada 2012 z inicjatywy uczennic Beaty Ślęzak i Martyny Kamińskiej obie z klasy II LO, rozpoczęła się w szkole akcja charytatywna „Szlachetna Paczka”.

Wróżby andrzejkowe – 2012

W dniu 30 listopada 2012 podczas długiej przerwy uczennice klasy II LO i II PS tj. Ślęzak Beata , Kozłowska Paulina, Siepiatowska Paulina, Dąbrowska Anna, Dąbrowska Angelika, Sobczyńska Barbara pod kierunkiem p. Edyty Kunkowskiej zorganizowały kącik wróżb andrzejkowych.

Zbieramy nakrętki – akcja Samorządu Uczniowskiego

Począwszy od listopada 2012 przez cały rok szkolny prowadzona była zbiórka nakrętek. Nakrętki zbierali wszyscy uczniowie i uczniowie, które przekazywane były do Banku Spółdzielczego w Płońsku.

Zakończenie roku szkolnego klas ZSZ 21.06.2013

W dniu 21 czerwca 201 r. w auli naszej szkoły odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla klas II i III ZSZ. W uroczystości wzięli udział uczniowie oraz wychowawcy klas kończących szkołę.